Don't Miss

Bujaczki dla dzieci – Lionelo czy Caretero co wybrać?

By on 24 maja 2021
hustawka-caretero-bugies-beige

Obecnie funkcjonuje bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań, mających za główne zadanie zapewnienie wygody i relaksu dla dzieci między innymi dzięki takim akcesoriom jak bujaczki dla dzieci. Każdy z oferowanych modeli u producentów w swojej konstrukcji zapewnia maksymalną wygodę i komfort dziecka, jak również jest kładziony duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa.

Bujaczki są bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie z uwagi na zastosowane w nich rozwiązania mających na celu przede wszystkim dobro dziecka. Po pierwsze dziecko umieszczone w bujaczku znajduje się w bezpiecznym miejscu i wygodnej pozycji, ponadto rodzic może w tym czasie w pobliżu zająć się swoimi sprawami.

huśtawka lionelo indigo navy

https://techsat24.pl/hustawka-caretero-indigo-granatowa

Po drugie, bujaczek zapewnia dziecku komfort i relaks – można ustawić urządzenie na tryb bujania oraz włączyć melodyjki, gdzie jest zwykle też dostępnych kilka różnych wariantów, są one jednak zaprojektowane i dostosowane do wymogów ściśle pod dziecko, z zachowaniem rzecz jasna wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

 

Bujaczek z firmy Lionelo czy Caratero?

 

Obecnie na rynku można znaleźć znaczną liczbę producentów i firm, w ofercie których znajdują się produkty i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Wśród tych produktów wyróżniają się właśnie bujaczki dla dzieci, zaś spośród wielu ofert warto zwrócić szczególną uwagę na te oferowane przez firmę Lionelo i Caratero, które są wiodącymi firmami w tej dziedzinie.

Bujaczek huśtawka elektryczna Caretero Bugies

https://techsat24.pl/hustawka-caretero-bugies-beige

Jak w przypadku każdego sprzętu, i tu pojawia się kilka kryteriów, o które powinno się oprzeć swój wybór. Podstawą powinien być nie tylko design bujaczka, ale przede wszystkim konstrukcja dostosowana do wymogów bezpieczeństwa oraz oczekiwań.

W ofertach obu firm znajdują się modele z wbudowanymi komputerami, za pomocą których można ustawić wspomniane już tryby bujania oraz melodię – dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania doczepionych zabawek. A wszystko to ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu dla dziecka, ale też zabawy. Wpływa to również na rozwój funkcji motorycznych u dziecka, na co kładzie szczególny nacisk firma Caratero, gdzie zresztą funkcjonują jako huśtawki niemowlęce.

leżaczek caretero blossom

https://techsat24.pl/bujaczek-caretero-blossom-szary

W ofercie firmy Lionelo są dostępne dwa modele, spośród których wyższy nacisk jest kładziony na kwestie relaksu dziecka i możliwość, by dziecko mogło  zasnąć – jak w innych modelach również firmy Caratero, za pomocą ustawionego trybu bujania i wyboru odpowiedniej melodyjki, ale też zaprogramowanej możliwości ustawienia cichej wibracji, co pomaga wielu dzieciom w zaśnięciu. Wybór jest tu w znacznej mierze uzależniony od kwestii oczekiwań – czy bujaczek ma służyć do relaksu dziecka i rozwoju motorycznego poprzez zabawę czy też głównie do snu i również relaksu.

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login