Don't Miss

Huśtawka Caretero Indigo – bujaczek i krzesełko do karmienia w jednym? Poznaj go!

By on 19 lipca 2017
Caretero Indigo Navy

Dzieci uwielbiają się huśtać. Co jeżeli jest możliwość wprowadzenia huśtawki do domu? Marka Caretero przygotowała wyjątkowe krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki. Karmienie dziecka będzie i dla Ciebie i dla niego wielką przyjemnością -huśtawka Caretero Indigo to odpowiedni wybór.

Caretero to marka, która powstała w 2009 roku. W portfolio marki znaleźć można foteliki samochodowe, wózki spacerowe i wielofunkcyjne, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, leżaczki dziecięce, kojce składane oraz zabezpieczenia. Oferuje także bogaty wybór akcesoriów uzupełniających. Najbardziej znanymi produktami marki Caretero są foteliki samochodowe Diablo XL, Sport Classic, Sport Turbo, Scope oraz Ibiza, a także łóżeczka turystyczne Grande, Medio i Simplo, wózki Spacer Deluxe i Gringo oraz krzesełka do karmienia Bistro, Magnus i Primus.

Huśtawka Caretero Indugo – własności

Indigo to połączenie krzesełka do karmienia oraz huśtawki, z której mogą korzystać niemowlaki. Na rynku tego typu produktów w zasadzie nie ma. W związku z tym, marka Caretero przygotowała coś naprawdę ciekawego.

Huśtawka Caretero Indigo

Opisywany model znajdziesz tutaj: https://4toys.pl/hustawka-caretero-indigo-granatowa

Krzesełko zostało zaprojektowane z dużą starannością. Jest funkcjonalne, a przy tym bardzo dobrze wygląda. Zadbano o to, aby wszystkie detale zostały właściwie dopracowane.

 

Krzesełko Indigo ma bardzo duży zakres regulacji, co pozwala na dopasowanie takich cech jak wysokość, pochylenie oparcia, wysokość podnóżka. Oparcie rozkłada się do pozycji leżącej, dzięki czemu dziecko może spokojnie zasnąć, a jego główna nie będzie opadała w niebezpieczny sposób.

 

Dodatek do zestawu Indigo – dwa pluszaki

Do huśtawki zostało dołączonych kilka dodatkowych elementów. Jednym z nich są dwa pluszkami, którymi Twoje dziecko będzie mogło bawić się z prawdziwą przyjemnością. Są one zawieszone na huśtawce. W związku z tym, maluszek będzie miał do nich bardzo dobry dostęp. Sowa i miś z pewnością urozmaicą czas spędzony podczas karmienia i dadzą rodzicom chwilę wytchnienia. Huśtawka Caretero Indigo na pewno na tym zyska.

 

Zobacz pozostałe huśtawki i bujaczki dla dzieci:

  • Huśtawki elektryczne dla dzieci
  • Leżaczki dla dzieci Lionelo
  • Leżaczki dla dzieci Caretero

About Alex

You must be logged in to post a comment Login