Don't Miss

Huśtawki elektryczne Caretero przedstawiamy nowe modele: Bugies, Blossom, Indigo i Loop

By on 17 sierpnia 2017
hustawka-caretero-bugies-beige

Jest wiele gadżetów, które ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Jednym z nich są huśtawki elektryczne Caretero dostępne w różnych wydaniach. Prezentujemy propozycje, jakie przygotowała marka Caretero: Bugies, Blossom, Indigo i Loop. Jakie możliwości dają te huśtawki?

 

Huśtawki elektryczne Caretero Bugies

Nowoczesna huśtawka pomoże w harmonijnym rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia aż do 3 roku życia lub do osiągnięcia 12 kg. Model ten będzie przydatny podczas usypiania i uspokajania niemowlaka. Wbudowane elektroniczne pozytywki stymulują rozwój dziecka i zajmują jego czas. 5 prędkości huśtania sprawia, że można dostosować urządzenie do potrzeb dziecka.

Ten model znajdziesz tu: https://4toys.pl/hustawka-caretero-bugies-beige

 

Huśtawka elektryczna Caretero Loop

W tym modelu zostało zastosowanych wiele nowoczesnych rozwiązań, które znacząco ułatwią opiekę nad dzieckiem. Przygotowanych zostało pięć szybkości huśtania, a także możliwość sterowania urządzeniem przy użyciu pilota. Dodatkowo wyposażona jest w tryb wykrywania głosu. W tym trybie huśtawka uruchamia się automatycznie po wykryciu np. płaczu leżącego w huśtawce dziecka.

hustawka-caretero-loop

Ten model znajdziesz tu: https://4toys.pl/hustawka-caretero-loop

Huśtawki elektryczne Caretero Blossom

Z huśtawki mogą korzystać dzieci od pierwszych chwil życia aż do osiągnięcia 18 miesiąca lub 10 kg. Wydajny moduł wibracyjny uspokaja dziecko, a welurowa tapicerka zapewni dziecku wyjątkowy komfort. Leżaczek-huśtawka ma antypoślizgowe stopki, co zapewni stabilność urządzenia.

hustawki elektryczne caretero-blossom

Ten model znajdziesz tu: https://4toys.pl/bujaczek-caretero-blossom-szary

 

Huśtawka-krzesełko Caretero Indigo

Nie ma nic lepszego na rynku, jak krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki. Będzie to nie tylko korzystne rozwiązanie pod względem funkcjonalnym, ale także prawdziwa ozdoba wnętrza. Urządzenie zapewnia szeroki zakres regulacji. Dziecko przypinana jest 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

hustawki elektryczne caretero indigo-navy

Ten model znajdziesz tu: https://4toys.pl/hustawka-caretero-indigo-granatowa

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login