Don't Miss

Kołyska Milly Mally Sweet Melody – tradycyjny sposób na usypianie dziecka

By on 21 lipca 2017
Milly Sweet Melodie Bezowa

Sen jest bardzo ważną czynnością w życiu dziecka. Rodzice muszą zadbać, aby odbywał się w komfortowych warunkach. Kołyska Milly Mally Sweet Melody jest w stanie go zapewnić Waszemu dziecku.

Milly Mally to firma, która powstała w 2007 roku. Na początku głównym przedmiotem oferowanymi przez markę były wózki spacerowe. Z czasem oferta uległa powiększeniu i pojawiły się nowe produkty takie jak łóżeczka turystyczne, leżaczki i kołyski dla niemowląt, rowerki biegowe i trójkołowe, hulajnogi, jeździki, krzesełka do karmienia, konie na biegunach, wózki dla lalek, foteliki samochodowe i wiele innych. Dziś chcemy przedstawić produkt, który naszym zdaniem jest unikatowy i nowatorski (choć wydaje się starodawny) na rynku produktów dla niemowląt – nową kołyskę elektryczną.

 

Kołyska Milly Mally Sweet Melody – funkcje

Kołyska przeznaczona jest dla dzieci od momentu ich urodzenia do 5 miesiąca życia. Mogą z niej korzystać dzieci, które ważą nie więcej niż 8 kilogramów. Model ten jest bogato wyposażony, dlatego zapewni komfort zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Kołyska jest bardzo funkcjonalna i można zabrać ją wszędzie tam, gdzie jedziemy. Wyposażona jest w kółka, dzięki którym z łatwością można przejechać kołyską z jednego pomieszczenia do drugiego. Można je zablokować, aby stała stabilnie w jednym miejscu. Podnosząc kółka do góry, można uzyskać tradycyjną kołyskę na płozach.

Kołyska Milly Mally Sweet Melody funkcje

Opisywany model znajdziesz tutaj: https://4toys.pl/sweet-melody-blue-white-2

Kołyska posiada regulacje wysokości na czterech poziomach. Dzięki temu można ją w pełni dostosować do swoich potrzeb. Jedna z jej bocznych ścian jest opuszczana, co ułatwia wyjmowanie maluszka. Ułatwia to również przewijanie bez konieczności wyjmowania pociechy z kołyski.

 

Nie należy obawiać się, że dbanie o czystość kołyski będzie trudne. Całe poszycie jest zdejmowane, więc można będzie je wyprać. Czas spędzony w kołysce umili dziecku karuzela z miękkimi maskotkami i mrugającymi światłami. Posiada wibracje, melodie i lampkę nocną.

 

Przydatne są również kieszonki, w których można umieszczać pieluchy oraz inne przybory potrzebne do dbania o dziecko. Zawsze będzie można je mieć pod ręką, gdy będą potrzebne.

Zobacz też pozostałe produkty dla dzieci firmy Milly Mally

 

 

 

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login