Don't Miss

Krzesełka do karmienia – Lionelo, Caretero czy Chicco co wybrać?

By on 20 września 2017
Krzesełko Chicco Polly 2w1

Zapewne każdy rodzic, aktualny jak i przyszły pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju i wzrostu. Chodzi tu nie tylko o zapewnienie maksymalnej uwagi i opieki – można wszakże skorzystać z oferowanych akcesoriów, które mają za zadanie wspomagać właśnie ową opiekę. Przy opiece nad niemowlętami niewątpliwie jednym z bardziej przydatnych akcesoriów jest krzesełko do karmienia.

Krzesełko Caretero Bistro

To krzesełko kupisz tu: https://4toys.pl/krzeselko-do-karmienia-caretero-bistro-granatowy-puzzle

Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdyż pozwala dziecko bezpiecznie usadowić w krzesełku, które jest bardzo stabilne, zaś dzięki wyjątkowej dbałości o kwestie konstrukcyjne nie ma właściwie nawet najmniejszego ryzyka, że dziecko może wypaść i wyrządzi sobie jakąś krzywdę. Krzesełka do karmienia posiadają wszelkie zabezpieczenia – oprócz możliwości przypięcia dziecka pasem oraz dodatek w postaci półeczki na jedzenie, co również wpływa na zwiększone bezpieczeństwo.

Krzesełka do karmienia dziecka – jaką firmę wybrać?

Często rodzicom jest bardzo ciężko wybrać krzesełko do karmienia, biorąc pod uwagę dosyć szeroką gamę oferowanych wyrobów, jakie są dostępne na rynku.

Krzesełko Lionelo Linn

To krzesełko kupisz tu: https://4toys.pl/krzeselka-do-karmienia-lionelo

Jednymi z najbardziej się wyróżniających są produkty firm: Lionelo,  Caretero i Chicco , które zajmują się dystrybucją najwyższej jakości produktów. Wszystkie te firmy cechuje wyjątkowa dbałość o kwestie  bezpieczeństwa i konstrukcję zgodną z obowiązującymi przepisami i atestami bezpieczeństwa. W ofertach firm znajduje się kilka dostępnych modeli krzesełek –zasadniczo różnią się wyglądem i w nieznacznym stopniu kwestiami konstrukcyjnymi.

Wysokość tych krzesełek jest na ogół podobna i dostosowana do tego, by rodzice byli w stanie nakarmić dziecko – zatem wyznacznikiem jest tu przeciętny wzrost osoby dorosłej. Jednak można zwykle regulować ową wysokość, co stanowi niewątpliwie ogromną zaletę.

 

Jedną z cech wyróżniających niektóre z modeli firmy Lionelo jest możliwość wykorzystania krzesełka do karmienia również jako automatyczną huśtawkę dla dziecka – pełni zatem podwójną funkcję.

Zaś firma Caretero kładzie jeszcze większy nacisk na kwestie bezpieczeństwa i oprócz obowiązujących atestów posiada w swojej ofercie krzesełka z zapewnioną homologacją.

Krzesełko Chicco Polly 2w1

To krzesełko kupisz tu: https://techsat24.pl/krzeselka-do-karmienia-chicco

Krzesełka do karmienia Chicco wyróżniają się za to doskonałym designem i wysoką jakością użytych materiałów.

Kwestia wyboru konkretnego modelu jest przede wszystkim uzależniona od gustu, ale i oczekiwań użytkownika.

 

Warto jednak podkreślić, że właściwie w każdym przypadku zostają zachowane wszelkie kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli jednak oczekuje się, że krzesełko będzie służyło nie tylko do karmienia, ale również do zabawy i nauki, warto skorzystać z modelu zapewniającego więcej możliwości funkcyjnych.

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login