Don't Miss

Najpopularniejsze prezenty na Pierwszą Komunię

By on 27 kwietnia 2017
Prezenty na Komunię

Sezon na Komunie powoli się otwiera. Rodzice są w pełni zaangażowani w organizację tego wyjątkowego święta, a dzieci już z wytęsknieniem czekają na ten dzień. Goście zaproszeni na tę uroczystość zastanawiają się natomiast, jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni. Co najczęściej wybieramy na prezenty na Pierwszą Komunię?

 

Medaliki, krzyżyki na łańcuszku

Pierwszym, co przychodzi wielu osobom do głowy jest zakup medalika lub krzyżyka. Jest to klasyczny prezent, który zawsze będzie w dobrym tonie. Zazwyczaj taki prezent jest bardzo popularny wśród starszego pokolenia, jak i rodziców chrzestnych. Złoty łańcuszek i krzyżyk lub medalik to wspaniała pamiątka tego ważnego wydarzenia. Można do niego dołączyć pięknie wydane Pismo Święte i prezent gotowy. Dziewczynki bardzo często dostają także kolczyki w zestawie z naszyjnikiem czy bransoletką.

Popularne prezenty na Pierwszą Komunię

Zegarek

Kiedyś obowiązkowo trzeba było kupić zegarek na Pierwszą Komunię. Dziś również wielu gości właśnie na taki zakup się decyduje. Chłopcy w dzisiejszych czasach na pewno będą zadowoleni z otrzymania kolorowego zegarka. Warto zorientować się, jaka marka wśród dzieci jest obecnie najbardziej popularna. Dzięki temu można będzie sprawić dużą frajdę dziecku, że otrzyma zegarek z najnowszej kolekcji. Na pewno inne dzieci będą mu tego zazdrościły.

 

Popularne prezenty na I Komunię:  komputery, tablety, konsole do gier

Na liście najbardziej popularnych prezentów komunijnych są oczywiście laptopy, komputery stacjonarne oraz tablety. Są to gadżety, które przydadzą się każdemu dziecku. Jednak to jest już spory prezent, na który zazwyczaj decydują się albo dziadkowie, albo chrzestni. Wybierając komputer dla dziecka, należy zwrócić uwagę na takie parametry, które pozwolą mu grać w gry, oglądać filmy i słuchać muzyki. Zazwyczaj właśnie do tych celów dziecko wykorzystuje komputer.

Tablet na Komunię

 

Rower

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze roweru, będzie to dla niego idealny prezent komunijny. Popularne jest nadal kupowanie rowerów górskich. Ale coraz częściej dzieci otrzymują modne rowery miejskie, kolarki lub cruisery. Jednak, warto w tym przypadku skonsultować się z rodzicami dziecka, czy pociecha będzie zadowolona z wybranego modelu. Dzięki temu, można będzie dostosować prezent do potrzeb dziecka.

 

Sprzęt grający czyli wieża – czy to dobry komunijny prezent?

Bardzo dobrym pomysłem jest podarowanie dziecku sprzętu mp3, mp4 lub iPada. Dziecko na pewno z takiego prezentu się ucieszy. Jest to bardzo dobry prezent, który w dodatku nie spowoduje zbytniego obciążenia naszej kieszeni. Dodatkiem do prezentu może być zgranie na urządzenie ulubionych albumów dziecka albo stworzenie spersonalizowanej składanki ze specjalną dedykacją. Do urządzenia można także dokupić całą masę akcesoriów – pochewek czy skórek.

Konsola Sony Playstation na Komunię

 

Telefon

Jednym z marzeniem dziecka jest posiadanie własnego telefonu komórkowego. Przy inwestowaniu w telefon należy jednak zachować rozsądek i zadać sobie pytanie czy smartfon najnowszej generacji będzie najlepszym wyborem dla dziecka, które idzie do Pierwszej Komunii. W końcu tak drogi telefon może paść łupem złodzieja. Telefon powinien mieć funkcje, które przydadzą się dziecku. Powinien być lekki i poręczny. Dziecko będzie miało wtedy z niego dobry użytek.

 

A Ty jaki prezent wybierzesz dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą?

About Alex

You must be logged in to post a comment Login