Don't Miss

Nowa huśtawka-leżaczek spod znaku Lionelo – Robin

By on 9 marca 2018
Leżaczek dla dziecka Lionelo Robin

Jednym z ulubionych sprzętów najmłodszych dzieci jest huśtawka-leżaczek. Jest to urządzenie, w którym maluch może się relaksować i odpoczywać. Marka Lionelo przygotowała nowy model – Robin.

 

Lionelo to marka tworzona z pasją. Producent dba o dobro najmłodszych, którzy chcą korzystać z wysokiej jakości urządzeń, działających bez żadnych problemów. Komfort, bezpieczeństwo i wspaniały wygląd sprzętów sprawiają, że wielką przyjemnością jest korzystanie z proponowanych rozwiązań.

 

Możliwości huśtawki-leżaczka Lionelo Robin

Leżaczek Robin został stworzony po to, aby wspierać właściwy rozwój dziecka, a także aby zadbać o najwyższy komfort malucha podczas odpoczynku. Mała istotka będzie miała idealne miejsce do tego, aby się wyciszyć, zrelaksować i po prostu poleżeć.

 

Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Atrakcyjna kolorystyka i nowoczesny design sprawiają, że z wielką przyjemnością można będzie z tego rozwiązania korzystać. Dziecko nie będzie mogło narzekać na nudę przebywając w tym leżaczku, ponieważ do zabawy otrzymuje wiszący pałąk z ciekawymi maskotkami. Rozwiązanie przygotowane przez markę Lionelo jest wręcz idealne, ponieważ łączy możliwość bujania, leżenia i huśtania dziecka.

Zalety Lionelo Robin

W leżaczku można dostosować prędkość bujania do wagi dziecka. Odbywa się to w automatyczny sposób. Dzięki temu maluch może mieć zapewniony wysoki komfort. Urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgowe nóżki, co gwarantuje stabilność konstrukcji. Dziecko będzie mogło przebywać w sprzęcie, które płynnie i swobodnie kołysze się. Dodatkową atrakcją są melodyjki, które na pewno spodobają się dziecku i sprawią, że bez żadnych problemów zaśnie przebywając w leżaczku.

 

Najważniejsze cechy Lionelo Robin

  • czujnik speed controle mode – dostosowuje prędkość bujania do wagi dziecka,
  • whisper quiet – cichy mechanizm gwarantuje sprawne działanie, a przy tym nie zakłóca odpoczynku dziecka,
  • 12 melodyjek – uspokajające melodie sprawią, że maluch przebywający w leżaczku będzie mógł się odprężyć i spokojnie zasnąć.

 

Więcej na temat nowej propozycji od Lionelo znajdzie na https://4toys.pl/lezaczek-lionelo-robin-grey

 

 

 

 

 

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login