Don't Miss

Nowe wózki spacerowe od Lionelo: Emma, Liv, Elia

By on 31 stycznia 2018
Nowe wózki spacerowe Lionelo

Wózek spacerowy jest obowiązkowym wyposażeniem każdego rodzica chcącego w komfortowych warunkach spacerować ze swoim dzieckiem. Marka Lionelo przygotowała trzy nowe propozycje wózków: Emma, Liv, Elia. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

 

Lionelo to marka, która powstała z pasji do dzieci. Jej siedziba znajduje się w Polsce oraz w Holandii. Dostarcza wysokiej jakości sprzęt, z którego maluchy mogą korzystać bez najmniejszych problemów. Urządzenia są komfortowe zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. I są przede wszystkim bezpieczne, co jest najważniejsze.

 

Wózek spacerowy Liv

Jest to wózek, z którego mogą korzystać dzieci aż do osiągnięcia 16 kg lub 4 roku życia. Sprawdza się dla dzieci od 6 miesiąca życia. Pojazd został pokryty ekologicznym lnem, przyjaznym dla wrażliwej skóry malucha. Ma szerokie siedzisko zapewniające maksymalną wygodę dziecku podczas spacerów. Rodzice również nie mogą narzekać na prowadzenie pojazdu, ponieważ został wyposażony w funkcję EasySwing, czyli łatwego skrętu. Wzmocniona konstrukcja wózka sprawia, że bez najmniejszych problemów można będzie z niego korzystać przez długi czas.

Spacerówka Lionelo Liv

Więcej informacji na temat tego wózka znajdziecie pod linkiem: https://4toys.pl/wozek-lionelo-liv-red

 

Wózek spacerowy Elia

Ten wytrzymały wózek spacerowy przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia lub do osiągnięcia 16 kg. Lekka konstrukcja i możliwość szybkiego złożenia sprawiają, że pojazd jest prosty w obsłudze i nie stwarza żadnych problemów. Zastosowano w nim zabezpieczenia SecureRail, które chronią przed samoistnym złożeniem. Maluch może czuć się w wózku bezpiecznie.

Spacerówka Lionelo Elia

Możecie zapoznać się z tą propozycją od Lionelo na https://4toys.pl/wozek-lionelo-elia-blue.

 

Wózek spacerowy Emma

Składany na płasko wózek spacerowy przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia lub do osiągnięcia 16 kg. Ta lekka i wygodna spacerówka spełni zarówno wymagania rodziców, jak i dzieci. Jest możliwość dostosowania pozycji oparcia do potrzeb dziecka.

Spacerówka Lionelo Emma

Więcej na: https://4toys.pl/wozek-spacerowy-lionelo-emma-czarny-2

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login