Don't Miss

Najbardziej oryginalne nowe produkty dla dzieci

By on 12 sierpnia 2017
Lalka mam amor

Przedszkolaki bardzo szybko nudzą się zabawkami. Zadbaj o to, aby prezent od Ciebie nie wylądował w kącie zbyt szybko. Przedstawiamy najbardziej oryginalne gadżety, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.

 

Lalki MamAmor

Są to ręcznie robione lalki, które zostały stworzone w efekcie inspiracji narodzinami dziecka. Lalki mogą stanowić pomoc w zapoznawaniu dziecka z takimi pojęciami, jak łożysko, poród naturalny, cesarskie cięcie. Uszyte zostały w taki sposób, aby realistycznie prezentować zagadnienia, które chcemy wyjaśnić dziecku. Będą przydatne podczas pytań o to, skąd się biorą dzieci oraz jak przyszłam/przyszedłem na świat.

Lalka mam amor

Pluszowe planety

Edukacyjne pluszaki pomogą nauczyć dziecko całego układu słonecznego. Będzie to jednocześnie świetna zabawa, jak i sposób na nauczenie dziecka bardzo ważnych rzeczy. Na razie dostępnych jest siedem różnych maskotek reprezentujących: Słońce, Merkurego, Ziemię, Księżyc, Marsa, Jowisza i Saturna. Niebawem ma pojawić się również Wenus, Uran i Neptun.

 

Lalka niemowlak

Ciekawym pomysłem jest nabycie dla małej dziewczynki lalki, którą można opiekować się jak niemowlakiem. Do zabawki dołączona jest specjalna kamizelka, na której znajdują są zaopatrzone w czujniki kolorowe kwiatki, umieszczone w takich miejscach jak piersi. Gdy dziecko będzie zbliżało kwiatek do ust lalki, będzie ona wykonywała takie same ruchy, jak podczas karmienia piersią. Będzie nadawać wydawała odgłos ssania. Lalka ta została uznana za produkt odpowiedzialny społecznie. W związku z tym, jest odpowiednim wyborem dla każdego dziecka.

 

Wykrawaczki do tostów

Dziecko od teraz na pewno nie będzie narzekało na nudę przy śniadaniu i kolacji. Na jego talerzu pojawiają się zwariowane kształty, które można będzie uzyskać dzięki wykrawaczce do tostów. Będzie to szybki i bezproblemowy sposób na uzyskanie ciekawych kształtów na talerzu.

Świecący kubek niekapek

Świecący kubek niekapek

Kubek i do tego świecący będzie niezapomnianym prezentem dla dziecka. Kubek po włączeniu zaświeci się i będzie w stanie oświetlić pokój dziecka jeszcze lepiej niż nocna lampka. Światło pochodzące z zasilanej na baterie małej diody jest delikatne.

Praktyczne kubki niekapki do nauki picia znajdziecie tutaj: https://4toys.pl/karmienie

 

About Alex

You must be logged in to post a comment Login