Don't Miss

Praktyczne prezenty z pszczółką

By on 24 lipca 2017
Plecak dla dziecka z pszczółką

Pszczółkę Maję lubią wszystkie dzieci, zarówno te bardzo małe, jak i nieco starsze. Lubią ją zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Choć książka, której bohaterką jest rezolutna pszczółka została opublikowana ponad 100 lat temu, nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. 24 sierpnia jest światowym dniem Pszczółki Mai. Sprawdź, jakie prezenty możesz kupić dla swojego dziecka z motywem cudownej pszczółki.

 

Plecak z pszczółką

Popularne jest kupowanie dla dzieci kuferków na kółkach, które mogą służyć jako walizka, a także plecak do szkoły. Maluch nie musi w ten sposób dźwigać plecaka na plecach, co będzie znacznie zdrowsze dla jego kręgosłupa. Jeździk w takiej formie może posłużyć również jako krzesło, gdy dziecko zmęczy się lub będzie chciało chwilę odpocząć. Warto wybrać walizkę o sporej objętości. Dzięki temu, zmieszczą się w niej wszystkie rzeczy, jakich dziecko potrzebuje.

 

Oczywiście, można nabyć dla dziecka także plecaki z motywem pszczółki, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla przedszkolaka. Z pewnością posiadanie takiego plecaka przyniesie dziecku bardzo dużo radości. Z dumą będzie nosiło go na plecach i przechowywało w nim wszystkie przydatne rzeczy. Plecaki dla przedszkolaków posiadają miękkie szelki i są wykonane z łatwego do wyczyszczenia materiału. Nawet, gdy dziecko taki plecak ubrudzi, można będzie szybko i bez żadnych problemów doprowadzić go do porządku.

 

Kubek-niekapek i niesypek

Świetnym gadżetem dla małych dzieci są kubki-niekapki. Maluch będzie mógł napić się soku bez obawy, że wyleje zawartość kubka na siebie. Ponadto, tworzone są obecnie również pojemniki na jedzenie, z których dziecko może korzystać bez rozsypywania większości wokół siebie. Wszystkie oczywiście posiadają motyw pszczółki, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

 

Dla nieco starszych dzieci przyda się termos obiadowy, w którym można będzie przygotować dziecku zupę lub inny posiłek. Termos utrzyma temperaturę dania w taki sposób, aby było ono nadal ciepłe, gdy dziecko będzie chciało je zjeść. Zazwyczaj takie termosy wykonane są ze stali nierdzewnej i są w stanie utrzymać temperaturę nawet przez kilka godzin.

Zabawa z pszczółką

Świetnym prezentem dla każdego dziecka będzie maskotka Pszczółki Mai. Każdy maluch ucieszy się, że do jego domu przyfrunęła jego ulubiona postać z bajek. Pomysłów na prezent dla dziecka z motywem pszczółki jest bardzo dużo. Są to klocki, puzzle, a także inne gadżety, które sprawią, że maluch będzie mógł bez większych problemów bawić się swoją ulubioną postacią z bajek. Jak najbardziej warto dziecku sprawić dużą przyjemność i kupić mu taką właśnie zabawę. Będzie zachwycone, że może bawić się swoją ulubioną postacią z bajek.

 

Jeżeli Twoje dziecko lubi Pszczółkę Maję, przedstawione wyżej propozycje prezentów będą ciekawą opcją, z której jak najbardziej warto skorzystać. W końcu będzie to coś co na pewno sprawi dziecku radość i dostarczy dużo zabawy, a przecież miedzy innymi o to chodzi. Najważniejsze, aby maluch miał frajdę z otrzymanego prezentu.

About Alex

You must be logged in to post a comment Login