Don't Miss

Wózki spacerowe dla dzieci – co wybrać?

By on 14 października 2017
Jaki wózek spacerowy

Ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny dla utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Jest to również bardzo istotne dla małych dzieci i niemowląt, choć oczywiście ze zrozumiałych powodów dosyć skomplikowane – jednak producenci akcesoriów dla dzieci i na to już dawno znaleźli rozwiązanie.

Oczywiście mowa o wózkach, na które wciąż jest znaczne zapotrzebowanie. Jest to zarazem praktyczne rozwiązanie, bo można wyjść na spacer, jak również załatwić wiele niezbędnych rzeczy, a wystarczy wsadzić dziecko do wózka.

W wózkach spacerowych jest postawiony nacisk głównie na kwestię wygody – zarówno dla dziecka i dla rodzica. W końcu na spacerze każdy powinien się zrelaksować, dlatego też w konstrukcji wózków jest owa cecha szczególnie uwzględniona. Ważna jest również rola, jaka jest kładziona na bezpieczeństwo dziecka znajdującego się w wózku – można zabezpieczyć za pomocą pasów, które mimo wszystko nie ograniczają w jakiś znaczący sposób ruchów dziecka.

Ponadto dużą zaletą jest to, że w zestawie z wózkiem spacerowym zawsze znajduje się torba, do której można zapakować niezbędne rzeczy dla dziecka i można ją bezpiecznie zamontować do wózka do poręczy lub po spodem, jest to już zależne od konkretnego modelu wózka.

 

Wózki spacerowe – prezentujemy ofertę firmy Lionelo i Caretero

Wózek Lionelo Liv czerwony

Wózek Lionelo Liv można kupić tu: https://4toys.pl/wozki-spacerowe-lionelo-sklep

Wózki spacerowe dostępne w ofertach poszczególnych producentów różnią się wyglądem, dodanymi do nich akcesoriami oraz przede wszystkim ceną, choć ta jest zależna w dużej mierze od danej marki, ale też jakości. Warte polecenia są wózki spacerowe znajdujące się w ofertach firm Lionelo i Caretero, które zajmują się sprzedażą szerokiego asortymentu akcesoriów dla dzieci.

Wózki spacerowe dostępne w ofercie firmy Lionelo posiadają możliwość regulowania wysokości oparcia, hamulec zamontowany na tylnych kołach oraz blokadę, która zabezpiecza wózek przed samoczynnym składaniem.

 

Jako dodatki występuje torba, która przydaje się między innymi na pieluchy i inne akcesoria dla dziecka. Zaś dzięki możliwości złożenia wózka jest możliwość łatwego i bezpiecznego przewożenia go w różnego rodzaju środkach transportu.

Spacerówka Caretero Jeans

Wózek ten kupicie tutaj: https://4toys.pl/wozki-spacerowe-caretero-sklep

W ofercie firmy Ceratero jest dostępnych więcej modeli, które różnią się od siebie głównie w kwestiach konstrukcyjnych, ale też wagowych – tak, by oferta była możliwie najbardziej bogata dla szerokiego grona odbiorców.

About Alex

You must be logged in to post a comment Login