Don't Miss

Śpiworek do wózka – spacery możliwe przez cały rok

By on 2 czerwca 2017
Kolorowe śpiworki do wózków

Śpiworek do wózka przydaje się szczególnie podczas zimowych oraz jesiennych spacerów. Dziecko nie marznie aż tak bardzo. Nie trzeba malucha ubierać wtedy również na cebulkę, co zaoszczędza sporo czasu. Unika się również sytuacji, w której dziecko ulegnie przegrzaniu.

 

W czasie spaceru w wózku dziecko pozostaje bez ruchu. Jest bardziej narażone na działanie wiatru i mrozu, a tym samym po prostu marznie. Dlatego maluszka na spacer zawsze trzeba ciepło ubierać, pamiętając przy tym, aby go nie przegrzać. Pomocny będzie śpiworek, dzięki któremu Twoje dziecko zawsze będzie czuło się komfortowo podczas jesienno-zimowych spacerów.

 

Jedne z najlepszych śpiworków na rynku ma w swojej ofercie marka Sensillo, która oferuje wysokiej jakości wyroby tekstylne przeznaczone dla dzieci. Polska marka poprzez oferowane produkty dba o odpoczynek, sen, jak i przewijanie dziecka.

Śpiworek do wózka spacerowego

https://4toys.pl/spiworek-sensillo-polar-red

Śpiworek do wózka Sensillo Combi 3w1

Pikowany śpiworek z możliwością regulacji długości można dostosować do potrzeb dziecka, jak i posiadanego wózka. Jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na jakie można się zdecydować. Śpiworek od zewnątrz obszyty jest nieprzemakalnym materiałem, a od wewnątrz posiada cieplutki polar. Dziecko będzie się w śpiworku mogło czuć komfortowo i wygodnie. Jego delikatna skóra w żaden sposób nie będzie podrażniana. Materiałem, z którego śpiworek został wykonany jest 100% poliester.

 

Śpiworek od Sensillo (https://4toys.pl/spiworek-sensillo-combi-polar-graphite-grey)  przeznaczony jest dla maluszków od pierwszych chwil ich życia. Można go zastosować w wózkach głębinowych i spacerowych. Świetnie sprawdzi się również na sankach. Śpiworek idealnie dopasowuje się do kształtu wózka, a także wzrostu dziecka.

 

Śpiworek wyposażony jest również w otwory na 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu, można będzie swobodnie przypiąć maluszka w wózku. Bez żadnych problemów można będzie również dbać o wygląd śpiworka. Można go prać w temperaturze 30 stopni.

Opisane śpiworki oraz inne akcesoria kupicie Państwo na stronach:

  • https://4toys.pl/akcesoria-do-wozkow
  • https://4toys.pl/s?q=do+wozka+sensillo

About Alex

You must be logged in to post a comment Login