Don't Miss

Prawdziwy hit – sówki w dziecięcym pokoju

By on 3 maja 2017
Sówki dla dziecka

Minęła era misiów, kotów i samochodów w dziecięcych pokojach. Obecnie przyszedł czas na sówki, które szturmem wdarły się do pokoi naszych pociech.

Rodzice coraz częściej tworzą dekorację pokoju dziecięcego z użyciem sów. Do wyboru jest szeroka gama produktów z motywem przecudnych sówek. Pojawiają się one na pościeli, karuzelach, łóżeczkach, poduszkach, a nawet na ścianach. Można je znaleźć dosłownie wszędzie w dziecięcym pokoju. Prezentują się bardzo dobrze.

 

Motyw sówki doskonale sprawdza się zarówno w pokoju dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dlatego też, przy aranżacji pokoju sówkami nie trzeba obawiać się, że nie trafimy z motywem dostosowanym do płci dziecka. Z pomocą kolorowych sów na pewno uda się stworzyć przytulną przestrzeń dla dziecka, w której będzie mogło ono czuć się naprawdę dobrze. Na pewno pokoik z motywem sówki będzie prezentował się w bardzo oryginalny sposób.

 

Pościel z sówką

W sprzedaży można znaleźć bardzo dużo pościeli z motywem sówki. Sówka zachęca w ten sposób maluszka do snu. Można znaleźć takie pościele zarówno dla niemowlaków, jak i dla nieco starszych dzieci.

 

Kocyki z sówką

Obecnie rodzice najczęściej decydują się na kocyki podwójne. Z jednej strony wykonane są one z bawełny z nadrukiem , a z drugiej z przyjemnego polaru minky. Taki kocyk będzie bardzo dobrze trzymał ciepło. Często można również kupić zestaw: kocyk i poduszkę z motywem sówki.

Pościel dla dziecka w sówki

Poduszki z sówką

Do wyboru są dwa rodzaje poduszek. Jeden to poduszki w kształcie sowy, a drugi to poduszki z poszewką, na której znajdują się sówki. Duża podusia sowa to najlepszy wybór, ponieważ może służyć nie tylko jako świetna dekoracja pokoju dziecięcego, ale również jako maskotka.

 

Dekoracja z sówkami

Rodzice mają możliwość nabycia zasłonek z sówkami, doniczek na kwiatki, specjalnej miarki wzrostu, plakatów, jak i obrazów z sówkami. Można kupić również tapety z nadrukiem sówki, a także specjale naklejki na ściany.

 

https://4toys.pl/krzeselko-caretero-magnus-szare

Zdecydowanie, rodzice mogą w każdej formie wprowadzić sowy do dziecięcego pokoju. Mają do tego odpowiednie narzędzia.

Inne ciekawe produkty konieczne do znalezienia się w domu znajdziecie państwo tutaj:

  • Krzesełka do karmienia Lionelo
  • Krzesełka do karmienia Caretero
  • Krzesełka do karmienia Milly Mally
  • Łóżeczka turystyczne Lionelo
  • Łóżeczka turystyczne Caretero
  • Łóżeczka turystyczne Milly Mally
  • Kołyski dla dzieci Milly Mally
  • Leżaczki dla dzieci Lionelo
  • Leżaczki dla dzieci Caretero
  •  Huśtawki elektryczne dla dzieci

About Alex

You must be logged in to post a comment Login